Khw Snow Flyer Oder Snow Fox

Khw Snow Flyer Oder Snow Fox. Alte lage 1a (5,059.53 mi) geschwenda, germany, 99331. With our manifold sleds we guarantee you best quality and newest innovation.

KHW Driving bob KHW Snow Fox buy at Sportsprofi from www.sportsprofi.com

Choose a product that meets your needs and enjoy the ride. Recommended for ages 3 and up; Volant a kovová brzda na jednu ruku uprostřed bobu jsou velikostně a tvarově konstruovány tak, aby bylo možné ovládání i v teplých rukavicích.

Volant A Kovová Brzda Na Jednu Ruku Uprostřed Bobu Jsou Velikostně A Tvarově Konstruovány Tak, Aby Bylo Možné Ovládání I V Teplých Rukavicích.

S volantem a ručně ovládanou brzdou je ideálním bobem pro všechny malé jezdce jedinečný systém řízení pro výbornou kontrolu směru jízdy na svahu více bezpečnosti díky protiskluzově tvarovanému. Volant a kovová brzda na jednu ruku uprostřed bobu jsou velikostně a tvarově konstruovány tak, aby bylo možné ovládání i v teplých rukavicích. Recommended for ages 3 and up;

Read >>  Welchen Tag Haben Wir Heute Pooh

Řízení Volantem Zajišťuje Nejenom Jisté Ovládání, Ale Umožňuje I Jízdu V Elegantních Křivkách.

999 kč snow fox modrá. Volant a kovová brzda na jednu ruku uprostřed bobu jsou velikostně a tvarově konstruovány tak, aby bylo možné ovládání i v teplých rukavicích. 95 x 50 x 23 cm;

Recommended For Ages 3 And Up.

Excellent design properties for all typs of snow sledding. Rutschsicheren wannenförmigen sitz, niedriger schwerpunkt, gute breitflächige pistenlage, rutschsichere haltestege im fußbereich, griffsicheres lenkrad, richtungsstabiles. Der snow flyer wiegt mit 3,5kg etwas mehr und sieht etwas windschnittiger aus.

Postranní Kovová Brzda Na Jednu Ruku Dodává Pocit Bezpečí I.

Das höhere gewicht kann bedeuten, dass er stabiler gebaut ist. Sophisticated steering and runner system for pure. Alte lage 1a (5,059.53 mi) geschwenda, germany, 99331.

Snow Flyer Je Sportovní Bob, Který Nabízí Uživateli Mimořádný Jízdní Komfort.

Khw rodel »snow fox anthrazit« ab 59,89€. Built to last for a lifetime of winter fun, this solo sled will blast past the others leaving a spray of snow in its wake. With our manifold sleds we guarantee you best quality and newest innovation.